polski english

Historia i oferta firmy

Firma TARSILVEX Sp. z o.o. powstała w 1991 roku. W początkowym okresie działała wyłącznie na rynku polskim, od 1995 roku prowadziła szeroką działalność na rynku niemieckim, a obecnie również na rynku rosyjskim. Aktywność firmy Tarsilvex skupia się głównie na sprzedaży szkła budowlanego. Proponuje swoim klientom szeroki asortyment szkła: szkło elewacyjne o różnorodnych parametrach optyczno-energetycznych oraz wysoko przetworzone produkty:

  • szkło termoizolacyjne
  • szkło przeciwsłoneczne
  • szkło o podwyższonych parametrach akustycznych
  • szkło antywłamaniowe, kuloodporne
  • szkło ognioodporne
  • podłogi i podesty szklane
  • szkło laminowane, hartowane - bezpieczne, foliowane

Oferta firmy Tarsilvex umożliwia łączenie różnych typów i funkcji szkła tak, aby w konsekwencji zapewnić swoim odbiorcom optymalny komfort, bezpieczeństwo i estetykę. Dzięki współpracy firmy Tarsilvex z koncernami: Interpane, Pilkington, Saint Gobain, Glaverbel, Guardian możliwe jest zaproponowanie polskim klientom pełnej gamy produktów na europejskim i światowym poziomie.

Szeroki asortyment wyrobów ze szkła proponowany przez firmę Tarsilvex sprawił, że jej odbiorcami są największe firmy budowlane i aluminiowe w Polsce.

Firma Tarsilvex współpracując z architektami i inwestorami już na etapie projektowania obiektów, dobierając optymalne rodzaje szkła do różnych funkcji oraz zastosowań, tak aby spełniały wszystkie wymagania techniczne, przyczynia się do efektywnej i sprawnej realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zamierzeń budowlanych i ciekawych rozwiązań architektonicznych, jak np. Filharmonia w Łodzi, Ambasada Holenderska w Warszawie, Solidex czy Galileo w Krakowie. Pomaga w tym również zatrudniona wysoko wykwalifikowana kadra, która posiada dużą wiedzę fachową opartą na wieloletnich praktykach w międzynarodowych koncernach szklarskich.

Praktyka w realizacji dużych inwestycji skłoniła firmę Tarsilvex do uzupełnienia oferty handlowej o usługę kompleksowego wykończenia wnętrz.